„Kobieta Pierwotna”

Zapraszamy Was bardzo serdecznie 9 marca o godz. 18.00 do Domu Kultury w Ustce na spektakl „Kobieta Pierwotna” w reż. Arkadiusza Jakubika. Kolejne spektakle: 10 marca o godz. 17 Sławeński Dom Kultury w Sławnie, 11 marca o godz. 20.00 Bałtycki Teatr Dramatyczny w Koszalinie i 15 marca o godz. 19.00 Wolborskie Centrum Kultury w Wolborzu.

 

„Kobieta Pierwotna” to sztuka wybitnego litewskiego poety i dramaturga, Sigitasa Parulskisa w adaptacji znanego scenarzysty i aktora – Cezarego Harasimowicza. Tytułową bohaterką monodramu jest legenda polskiej sceny teatralnej i kabaretowej – Hanna Śleszyńska. Postać, w którą wciela się Hania jest w 100-tu procentach świadoma swojej wartości. Flirtując z publicznością, nie boi się poruszać tematów tabu. Zwierza się widzom ze wszystkich swoich sekretów, przedstawia anegdoty z jej życia, które rozśmieszają do łez.

 

Sztuka jest doskonałą odskocznią od codziennej rutyny życia. Jest to przedstawienie zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn – w końcu skąd można się dowiedzieć więcej o kobietach niż od nich samych?

 

Gwarantujemy potężną dawkę humoru i zapadającą na długie lata lekcję o damsko-męskich relacjach!