ksiega1
Księga Gości
a

Nowy wpis...
 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres E-mail nie będzie opublikowany.
Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia lub niepublikowania wpisów.
DanutaDanuta z Gdynia napisał/a 20 lipca 2019:
Pani Haniu,
jest Pani wspaniałą aktorką i piosenkarką. Uwielbiam słuchać Pani piosenek, niesamowitego głosu, jak również oglądać Panią na ekranie, np. "Boża podszewka" - rola181 niesamowita, jak również komediowe seriale, "O mnie...". Szkoda, że nie miałam okazji oglądać Panią na żywo. Gratuluję talentu!!!
TomekTomek napisał/a 25 kwietnia 2019:
Witam. Pierwszy raz podziwiałem Panią w "Czego nie widać" na deskach Teatru Komedia (z nieodżałowaną Krystyną Sienkiewicz w roli głównej). Grała Pani koncertowo. Co za dynamit! - pomyślałem wtedy. Potem był kabaret Olgi Lipińskiej, gdzie oprócz talentu komediowego ujawnił się także Pani niebywały zupełnie wokal. I wiele, wiele ról filmowych. Jakie bogactwo środków, jaka osobowość. Jest Pani moją równolatką i ukochaną Aktorką. Podziwiam i kłaniam się nisko.
janusz kossakowskijanusz kossakowski z warszawa napisał/a 25 kwietnia 2019:
Jest pani moją ulubioną aktorką, widziałem panią na ulicy, wiem, że skończyła pani 60 lat 4.2019 i była pani z byłym mężem Gąsowskim
może nie liczę na autograf,ale może ?
miły autograf
BeataBeata z Mysłowice napisał/a 18 lutego 2019:
Czarująca, charyzmatyczna , w każdej roli jest Pani niesamowita, czy to filmowa, teatralna czy serialowa rola , w każdej z nich jest to "Coś" niepowtarzalnego od Hani Śleszyńskiej , ciepła i urocza w rozmowie -za którą bardzo Dziękuję, Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na kolejnych spektaklach , koncertach
AgataAgata z Hamburg napisał/a 17 grudnia 2018:
Jest Pani przecudowna aktorka. O niebo lepsza od wielu innych aktorów, którzy zawsze graja dobrze, ale tak samo. Pani potrafi stworzyć fantastyczne zróżnicowane role. Uwielbiam Panią!!!