ksiega1
Księga Gości
a

Nowy wpis...
 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres E-mail nie będzie opublikowany.
Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia lub niepublikowania wpisów.
BeataBeata z Mysłowice napisał/a 18 lutego 2019:
Czarująca, charyzmatyczna , w każdej roli jest Pani niesamowita, czy to filmowa, teatralna czy serialowa rola , w każdej z nich jest to "Coś" niepowtarzalnego od Hani Śleszyńskiej , ciepła i urocza w rozmowie -za którą bardzo Dziękuję, Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na kolejnych spektaklach , koncertach
AgataAgata z Hamburg napisał/a 17 grudnia 2018:
Jest Pani przecudowna aktorka. O niebo lepsza od wielu innych aktorów, którzy zawsze graja dobrze, ale tak samo. Pani potrafi stworzyć fantastyczne zróżnicowane role. Uwielbiam Panią!!!
Ryszard M.Ryszard M. z Lublin napisał/a 16 listopada 2018:
Pani Haniu, wczoraj obejrzeliśmy z żoną "Kobietę pierwotną" w Lublinie. Jest Pani cudowną Kobietą i Aktorką. Zawsze podziwiałem Pani role zarówno teatralne jak i filmowe. Babeczka z klasą. Żałowałem tylko jednego, że nie zająłem miejsca Pana Jacka w trzecim rzędzie. Serdecznie pozdrawiamy.
AgataAgata z Warszawa napisał/a 21 maja 2018:
Pani Haniu, jest Pani po prostu świetną babką! Jako aktorka daje Pani ludziom znacznie więcej niż wszystkie aktorki-anielice razem wzięte. A Pani rola w serialu "Dom" - niezapomniana! Jak wiele innych zresztą. Pozdrawiam serdecznie 🙂
TomekTomek z Zielona Góra napisał/a 11 listopada 2017:
... nie marzę nawet, że Pani mi odpisze....
Uprzejmie - mimo to - donoszę, że jestem Pani rówieśnikiem, w związku z czym mam Panią na oku od ZAWSZE, no i że - tak najkrócej mówiąc - podziwiam uwielbiam i kocham Panią. No.