ksiega1
Księga Gości
a

Nowy wpis...
 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres E-mail nie będzie opublikowany.
Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia lub niepublikowania wpisów.
Ryszard M.Ryszard M. z Lublin napisał/a 16 listopada 2018:
Pani Haniu, wczoraj obejrzeliśmy z żoną "Kobietę pierwotną" w Lublinie. Jest Pani cudowną Kobietą i Aktorką. Zawsze podziwiałem Pani role zarówno teatralne jak i filmowe. Babeczka z klasą. Żałowałem tylko jednego, że nie zająłem miejsca Pana Jacka w trzecim rzędzie. Serdecznie pozdrawiamy.
AgataAgata z Warszawa napisał/a 21 maja 2018:
Pani Haniu, jest Pani po prostu świetną babką! Jako aktorka daje Pani ludziom znacznie więcej niż wszystkie aktorki-anielice razem wzięte. A Pani rola w serialu "Dom" - niezapomniana! Jak wiele innych zresztą. Pozdrawiam serdecznie 🙂
TomekTomek z Zielona Góra napisał/a 11 listopada 2017:
... nie marzę nawet, że Pani mi odpisze....
Uprzejmie - mimo to - donoszę, że jestem Pani rówieśnikiem, w związku z czym mam Panią na oku od ZAWSZE, no i że - tak najkrócej mówiąc - podziwiam uwielbiam i kocham Panią. No.
SylwiaSylwia z Wałbrzych napisał/a 9 października 2017:
Pani Haniu - jest Pani rewelacyjna!!! Wczoraj na spektaklu "Kobieta pierwotna" we Wrocławiu dała Pani takie show, że inne artystki mogą Pani pozazdrościć: gry aktorskiej, charyzmy, kontaktu z publicznością, pewności siebie, klasy i seksapilu. Uwielbiałam dotąd Panią za rolę siostry Basen, ale wczoraj Pani przebiła wszystko. Dziękuję za krótką rozmowę i ściskam Panią gorąco. Mam nadzieję, że do szybkiego zobaczenia.
BeataBeata z Mysłowice napisał/a 27 maja 2017:
Przeurocza, przesympatyczna, taka prawdziwa po prostu p.Hania :-). Po raz kolejny mogłam Panią podziwiać na żywo,ostatnio w Warszawie w spektaklu "Hallo Szpicbródka", genialne wykonanie "Roztańczonych nóg"- uśmiech jeszcze przez wiele godzin nie schodził z mej twarzy 🙂 Dziękuje i serdecznie pozdrawiam